Kitap Günlüğüm

Yayın Tarihi: 2023-08-22Sevgili öğrenciler bizden aldığınız ya da kitaplığınızdan okuduğunuz kitapları "Kitap Günlüğüm" kısmına kayıt edebiliyorsunuz. Lakin bunu yaparken kendi cümleleriniz ile kitabın özetini yazınız. İnternetten ya da kitabın herhangi bir yerinden yapılan alıntılar onaylanmayacaktır. Kitabı okuduktan sonra değerlendirmenizi, özetini kendi cümleleriniz ile giriniz. İnternetten alınan ya da kitabın bir kısmının yazılması girdiğiniz değerlendirmeyi geçersiz sayacaktır. Yıl sonuna doğru girilen değerlendirmeler tekrar gözden geçirilecektir ve kurallara uygun olmayan gözden kaçan değerlendirmeler tekrar elenecektir.

Sevgili öğrenciler bizden aldığınız ya da kitaplığınızdan okuduğunuz kitapları "Kitap Günlüğüm" kısmına kayıt edebiliyorsunuz. Lakin bunu yaparken kendi cümleleriniz ile kitabın özetini yazınız. İnternetten ya da kitabın herhangi bir yerinden yapılan alıntılar onaylanmayacaktır. Kitabı okuduktan sonra değerlendirmenizi, özetini kendi cümleleriniz ile giriniz. Gereksiz emoji ya da karakter girişi yapmayınız.


İnternetten alınan ya da kitabın bir kısmının yazılması girdiğiniz değerlendirmeyi geçersiz sayacaktır. Yıl sonuna doğru girilen değerlendirmeler tekrar gözden geçirilecektir ve kurallara uygun olmayan gözden kaçan değerlendirmeler tekrar elenecektir.VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ
Bilgi İşlem Dairesi Başkanlığı
Yazılım Şube Müdürlüğü

Kişisel Verileri Koruma Kanununa uygun bir şekilde web sitemizde çerez kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için Gizlilik Politikası ve Aydınlatma Metnini inceleyebilirsiniz.